HomeEsporTransferlerApeks Yeni VALORANT Kadrosunu Duyurdu

Apeks Yeni VALORANT Kadrosunu Duyurdu

Norveç merkezli espor takımı Apeks, VALORANT arenasında mücadele edecek olan yeni kadrosunu duyurdu. Yeni kadroda isimleri tanıdık olan isimler yer alıyor.

Takımda FNATIC’ten tanıdığımız Enzo, Magnum ve Mistic; Giants’tan tanıdığımız ShadoW bulunuyor. Son oyuncu Keioko ise Bonk takımında forma giymişti. Takımda Itopata Baş KOÇ, DANNYTO Asistan KOÇ ve Forrest Stratejik KOÇ olarak görev yapacak.

Apeks’in VALORANT Arenasına giriş yaptığı kadro:

  • Georgio “Keioko” Sanassy
  • Tobias “ShadoW” Flodström
  • James “Mistic” Orfila
  • Martin “Magnum” Penkov
  • Enzo “Enzo” Mestari

  • Dimitar “Itopata” Staev (Baş Koç)
  • Danail “DANNYTO” Sofroniev (Asistan Koç)
  • Sam “Forrest” Forrest (Stratejik Koç)

Apeks Yeni VALORANT Kadrosunu Tanıyalım

Apeks Yeni VALORANT Kadrosunu Duyurdu

Martin Penkov yani Magnum, 21 yaşında Çek bir VALORANT oyuncusu. Kariyerine 2020 yılının Haziran ayında Avenue Esports ile başladı. Daha sonra Enterprise Esports, HOMELESS, Fnatic ve KOI takımlarında forma giydi. VCT 21, Stage 2 Masters’da Sentinels takımına 3-0 mağlup olarak turnuvayı ikinci bitirdiler. 100 bin doların sahibi olmuşlardı. 2021 yılındaki bir diğer turnuva VALORANT Champions 2021’i ise 5-8. sırada bitirdiler.

Enzo Mestari yani Enzo, 26 yaşında Fransız bir IGL oyuncusu. Kariyerine daha önce CS.GO ile başlamıştı. 2020 yılının Nisan ayında ise VALORANT arenasına Team HyP ile giriş yaptı. Ninjas in Pyjamas, Alliance, Fnatic gibi takımlarda forma giydi. Fnatic’ten Kasım ayının sonunda ayrıldı. Fnatic ile VCT 2022: Stage 2 Masters’da FPX ekibine yenilerek turnuvayı 4. bitirdi. Champions 2022’de ise DRX ekibine 2-1 yenilerek 5-6. olmuşlardı.

Apeks Yeni VALORANT Kadrosunu Duyurdu

James Orfila yani Mistic, 21 yaşında İngiliz bir VALORANT oyuncusu. Kariyerine Fortnite ile başlayıp 2020 yılının Ağustos ayında VALORANT arenasına giriş yaptı. SUMN FC ile başlayan kariyerine Fnatic ile devam edip uzun bir süre forma giydi. Fnatic ile VCT 21: Stage 2 Masters’te ikinci olup 100 bin doların sahibi olmuştu. Yine VCT 22 Stage 2 Masters’te dördüncü olmuşlar ve 22 Champions’ta 5-6. olmuşlardı. 21 Champions’ta ise KRÜ Esports 2-1 eleyip 5-8. bitirmelerini sağlamıştı.

Tobias Flodström yani ShadoW, 27 yaşında İsveçli bir VALORANT oyuncusu. Kariyerine ilk olarak CS:GO ile başlamıştı. CS:GO’da geçirdiği 5 yılın ardından 2020 yılında VALORANT arenasına giriş yaptı. VALORANT’ta FABRIKEN, FluxPlus Phoenix, Team Vitality ve Giants gibi büyük takımlarda forma giydi. VCT 21: Europe Stage 2 Challengers’da Giants’ı 3-0 yenip birinci bitirdiler.

Georgio Sanassy yani Keiko, 18 yaşında İngiliz bir VALORANT oyuncusu. Kariyerine Catalyst Esports ile başladı. Team SOLID oluşumunda yer aldı. Bang Average, WYLDE ve bonk takımlarında forma giydi. Genç oyuncu tecrübeli abileri ile yeni bir serüvene adım atacak.

Emre Yeşilyurt
Emre Yeşilyurt
Genel olarak oyunlarla ilgilenen bir insan.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

BBL Kurucu Ortağı Ferit Karakaya wtcN Açıklamalarda Bulundu esportimes

BBL Kurucu Ortağı Ferit Karakaya wtcN Açıklamalarda Bulundu

0
Espora duyulan ilgi günden güne artıyor. Dünyanın farklı coğrafyalarında yaşayan, farklı kültürlerden gelen ve farklı geçmişleri olan kişiler espor ekosistemine dahil oluyor. Dijital dünyada...