HomeEsporeMilli Takımımızın Dünya Kupası Elemeleri Kampı Başladı!

eMilli Takımımızın Dünya Kupası Elemeleri Kampı Başladı!

Ülkemizi FIFA eNations Cup Avrupa ön elemelerinde temsil edecek olan eMilli Takımımızın kampı başladı. 9-16 Aralık tarihleri arasında Riva Hasan Doğan Millî Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde kamp yapacak olan eMilli Takımımız, eNations Cup öncesi son hazırlıklarını tamamlamak için bir araya geldi.

eMilli Takımlar Teknik Direktörü Tolga Atalay ve eMilli Takımlar Sorumlusu Erol Ertunç Tuna gözetiminde 8 gün sürecek olan kampta Mert Altıntop (Parla Espor), Kaan Tüzün (Galatasaray), Emirhan Erdem (Team Demiral), Berk Turan (Fire Flux) yer alacak.

eMilli Takımımız, FIFA ve EA Sports’un ortaklaşa düzenlediği eNations Cup Avrupa Elemeleri D Grubu’nda 15-16 Aralık tarihlerinde Danimarka, Portekiz, Bosna Hersek ve Norveç ile mücadele edecek. eMilli Takımımızın maçları TFF Youtube ve Twitch TFF1923 kanallarından canlı yayınlanacak.

Onur Şahin
Onur Şahinhttps://www.10-ur.com
FPS oyunlarını sever. Steam'den eklerseniz beraber oyuna girme şansınız artar!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

BBL Kurucu Ortağı Ferit Karakaya wtcN Açıklamalarda Bulundu esportimes

BBL Kurucu Ortağı Ferit Karakaya wtcN Açıklamalarda Bulundu

0
Espora duyulan ilgi günden güne artıyor. Dünyanın farklı coğrafyalarında yaşayan, farklı kültürlerden gelen ve farklı geçmişleri olan kişiler espor ekosistemine dahil oluyor. Dijital dünyada...