HomeEsporEtkinliklerKripto Fenomenleri Ödüllü OKX PlayStation turnuvasında buluştu

Kripto Fenomenleri Ödüllü OKX PlayStation turnuvasında buluştu

Kripto ekosistemindeki fenomenler OKX tarafından düzenlenen ödüllü PlayStation turnuvasında bir araya geldi. Canlı anlatımlar eşliğinde gerçekleşen PlayStation maçlarında heyecanlı dakikalar oldu. Fenomenlere turnuvanın ardından özel tasarım hediyeleri takdim edildi.

Global kripto para borsası OKX, Türk futbolseverlerin ilgiyle takip ettiği 2022 FIFA Dünya Kupası vesilesiyle yeni bir etkinliği hayata geçirdi. Borsa, bu kapsamda, kripto ekosistemindeki önde gelen fenomenlerin katılımlarıyla ödüllü bir PlayStation turnuvası düzenledi. Kripto fenomenleri, canlı anlatımlar eşliğindeki PlayStation maçlarında kıyasıya bir mücadele sergiledi. Etkinlik sosyal medyadan da yoğun bir ilgi aldı. OKX ekibi, turnuva maçlarının ardından yarışmacılara özel tasarım hediyelerini takdim etti.

okx

İngiltere Premier Lig’in önde gelen takımlarından Manchester City’nin ve McLaren Formula1 Takımı’nın sponsoru olan OKX, sporseverlere verdiği desteği sürdürmeye devam ediyor. OKX tarafından 2022 Dünya Kupası vesilesiyle Vadistanbul’da kurulan Dünya Futbol Deneyimi alanında gerçekleştirilen turnuvada eğlenceli dakikalar yaşandı. Deneyim alanındaki dev ekranda oynanan PlayStation turnuvasının kazananı Enes Turan oldu. PlayStation maçlarına kripto ekosisteminin sevilen isimlerinden Ninja Traders, Paradotor, umutak47shawty, Crypto Jordan, Alpystatics, westkripto, gmgiray, Coin Mühendisi, Plus Trading, Para Mühendisi, SugeXBT ve Tradermhn katılırken, etkinlik keyifli mücadelelere sahne oldu. Kazananlar ödüllerini OKX Türkiye İş Geliştirme Müdürü Şerif Ali Enes Yolcu’dan aldı.

OKX Dünya Futbol Deneyimi alanında düzenlenen PlayStation turnuvasına ilişkin değerlendirmelerde bulunan OKX Türkiye Pazarlama Direktörü Ahmet Onur Yeygün, etkinlik hakkında açıklama yaptı:

2022 FIFA Dünya Kupası futbolseverler tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Dünya Kupası heyecanı devam ederken biz de futbolseverlerin coşkusuna ortak olmak istiyoruz. Burada oluşturduğumuz deneyim alanında kripto fenomenlerimizle bir araya gelerek eğlenceli vakit geçirmeyi hedefliyoruz.  Vadistanbul’da kurduğumuz deneyim alanı ilk günden beri ilgiyle ziyaret ediliyor. OKX olarak, düzenleyeceğimiz çeşitli etkinliklerle sporu ve sporcuyu desteklemeye devam edeceğiz.

OKX Türkiye Pazarlama Direktörü Ahmet Onur Yeygün
Umut Arı
Umut Arı
gaming / hiphop enthusiast

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

BBL Kurucu Ortağı Ferit Karakaya wtcN Açıklamalarda Bulundu esportimes

BBL Kurucu Ortağı Ferit Karakaya wtcN Açıklamalarda Bulundu

0
Espora duyulan ilgi günden güne artıyor. Dünyanın farklı coğrafyalarında yaşayan, farklı kültürlerden gelen ve farklı geçmişleri olan kişiler espor ekosistemine dahil oluyor. Dijital dünyada...