HomeOyunlarCS:GOMIBR Oyuncusu lub O PLANO Takımına Gidecek

MIBR Oyuncusu lub O PLANO Takımına Gidecek

Bazı kaynaklara göre MIBR Academy oyuncusu lub, O PLANO ile sözleşme imzalamaya yakın. Lucas “lub” Baracat, geçirdiği 1 yılın ardından akademi takımından ayrılacak.

O PLANO geçtiğimiz aylarda Gabriel “NEKIZ” Schenato ve Gustavo “yeL” Knittel ile yollarını ayırmıştı ve kadrosunda boşluk bırakmıştı. Bu boşluğun bir tanesini FURIA Academy oyuncusu Lucas “decenty” Bacelar ile doldurdu.

Eğer lub transferi gerçekleşirse dünya sıralamasında 180. sırada bulunan takım beşlisini tamamlamış olacak. Yeni sezona, yeni kadrosuyla çıkacak.

Transferden sonra gerçekleşecek olan kadro şu şekilde:

  • Lucas “decenty” Bacelar
  • Vito “kNgV-” Giuseppe
  • Caike “caike” Costa
  • Guilherme “piriaz1n” Barbosa
  • Lucas “lub” Baracat
  • Wilton “zews” Prado (KOÇ)

Yeni O PLANO Oyuncusu lub Kimdir?

MIBR Oyuncusu lub O PLANO Takımına Gidecek

Lucas Baracat yani lub, 20 yaşında Brezilyalı bir Counter-Strike: Global Offensive oyuncusu. Profesyonel kariyerine Mart 2021 yılında DETONA ile başladı. Kısa bir süre sonra Bravos takımında süre aldı ve bu serüveni 1 ay bile sürmedi. Keyd takımı ile anlaşan oyuncu Ağustos ayından Aralık ayına kadar Keyd takımında oynadı. 2022 yılında yeni yılın başlarında MIBR Academy‘e transfer oldu. Burada 1 senelik koca bir serüven geçirdi. Burada oynadığı çeşitli Akademi Ligi turnuvalarında başarılar elde etti. Liga Gamers Club 2022 Serie A February Cup’ta bölgesindeki takımları darmadağın edip şampiyon oldu. Son turnuvası olan CCT South America Series 3’te ise beklenileni veremeyip 17-19. sırada bitirdiler.

Emre Yeşilyurt
Emre Yeşilyurt
Genel olarak oyunlarla ilgilenen bir insan.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

BBL Kurucu Ortağı Ferit Karakaya wtcN Açıklamalarda Bulundu esportimes

BBL Kurucu Ortağı Ferit Karakaya wtcN Açıklamalarda Bulundu

0
Espora duyulan ilgi günden güne artıyor. Dünyanın farklı coğrafyalarında yaşayan, farklı kültürlerden gelen ve farklı geçmişleri olan kişiler espor ekosistemine dahil oluyor. Dijital dünyada...