HomeEsporEtkinliklerPUBG Mobile Global Championship 2022 Şampiyonu S2G Esports!

PUBG Mobile Global Championship 2022 Şampiyonu S2G Esports!

PUBG Mobile Global Championship 2022 şampiyonu S2G Esports! Temsilcimiz S2G Esports turnuvada rakiplerini adeta domine ederek adını şampiyonluğa yazdırdı. Temsilcimiz şampiyon olarak 510.000 doları hanesine aldı.

S2G Esports kendi grubu kırmızı gruptan 3. çıkarak adını Büyük Final’e yazdırmayı başardı. PUBG Mobile Global Championship 2021’den beri büyük bir çıkış gösteren ve her adımda fazlasını üstüne koyan S2G Esports emeklerinin karşılığını Global Championship 2022’de almayı başardı.

KRAFTON’un düzenlediği PUBG Mobile Global Championship 2021’de kendi ligini 5. bitiren ve Grand Finals’de talihsiz anlar yaşayan ekip 2022’de kendi grubunu 3. tamamlayarak adını Büyük Final’e yazdırdı. Turnuva içerisinde Büyük Final’e adını yazdırmış DRS GAMING, Alpha7 Esports, Godlike Stalwart gibi ekipler bulunuyordu. Son şans elemelerinden yükselen DRS ve Alpha7 turnuva boyunca başarılı bir oyun sergilediler.

Alpha ve DRS ekipleri çoğu harita üzerinde fazla etki yarattı. S2G’nin rakipleri çoğu haritayı 2. ve 3. sırada bitirirken, temsilcimiz 4. ve 5. sırada bitirdi. S2G’nin aldıkları öldürme puanları epey bir puan kazandırdı. Büyük Final aşamasında toplam 190 puan alarak turnuva boyunca en çok öldürme puanı ve yerleştirme puanı ile birlikte son aşamayı tamamlayarak PUBG Mobile Global Championship 2022 şampiyonu oldu.


İlginizi Çekebilir: ESL Pro League Season 17 Conference Eşleşmeleri Belli Oldu!

Yusuf Kurt
Yusuf Kurt
just csgo #FaZeUP | #AstralisFamily

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

BBL Kurucu Ortağı Ferit Karakaya wtcN Açıklamalarda Bulundu esportimes

BBL Kurucu Ortağı Ferit Karakaya wtcN Açıklamalarda Bulundu

0
Espora duyulan ilgi günden güne artıyor. Dünyanın farklı coğrafyalarında yaşayan, farklı kültürlerden gelen ve farklı geçmişleri olan kişiler espor ekosistemine dahil oluyor. Dijital dünyada...