Esport Times
Turkish Esports News, Game News and Interviews

eSports360 Showdown Duo Challenge Sona Erdi

Oynanan 4 maç sonunda eSports360 Showdown Duo Challenge şampiyonu 1628 puanla pubg takım kaptanımızın da oynadığı Havale Esports ekibi oldu ve 2 adet WD Black 1 TB SSD‘nin sahibi oldu. 2. takım ise 1612 puanla RandomFriends ekibi oldu ve 1500 TL nakit ödülün de sahibi oldular. Turnuvadan ödül alan son takım ise 1407 puanla KaraŞimşek ekibi oldu ve 750 TL nakit ödülünün sahibi oldular. İşte turnuva finalinin tam puan durumu:

#TakımSıralama PuanKill PuanıToplam Puan
1Havale Esports14361921628
2RandomFriends13003121612
3KaraŞimşek11073001407
4FrozenEvil11401201260
5VAGRANCY11211081229
636 KREUZBERG10941201214
7Beşiktaş A White1133721205
8836.Pizza Locale Füme Antrikot9781081086
9PlaceOwners986961082
10NotBad968841052
11GETREGG Esport9201321052
12Istanbul E-Spor955841039
13836.Pizza Locale Tire Sucuk9191201039
14FAT BOIS8661681034
15Alliance Espor928961024
16Teşko962601022
17FRY-4964481012
18Team iobat89724921
19NiceHax80996905
20BMD86924893
21Annadınzi744144888
22lord of the rings82660886
23İVA-_-76184845
24YAŞ 30 YOLUN YARISI77260832
25Thatoc72684810
26FRINGS72160781
27TesTudo Esports70336739
28CR1PS E-Sports64048688
29Karma Shinjiru66424688
30Meybuz64736683
31EURONICS Gaming61348661
32Royalty56948617
33MAGNESİA4910491
34Veni Vidi Rush46324487
35jackTheRippers39924423
36Max DUO34512357
37BJK27424298
3830FpsGameplay2090209

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Lütfen genel ahlak kuralları çerçevesinde yorum yapmaya özen gösterelim.

Web sitemizde daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz. Peki Daha Fazla