VRL Türkiye Birlik Ligi 4.Hafta Sonuçları

VRL Türkiye Birlik Ligi 4. hafta sonuçlandı. 7-8 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen 4. hafta mücadeleleri 4 maça sahne oldu. Surreal Esports ligi lider tamamlandı. Oynanan maçların ardından lig aşaması tamamlandı ve gözler play-off mücadelelerine çevrildi.

Birlik Ligi 4. hafta sonuçları ve maçların istatistikleri ise şu şekilde:

Surreal Esports 2 – 0 Futbolist

Surreal Esports:

ACSKDA+/-KASTADRHS%FKFD+/-
jeyj7y276422516+1783%17030%330
Masic24433316+275%16825%64+2
Alfajer198292310+673%13238%440
Jlerst192282719+178%12143%43+1
RieNs182242424075%11726%45-1

Futbolist:

ACSKDA+/-KASTADRHS%FKFD+/-
qw121932292+365%13534%65+1
MrFaliN20225328-770%13527%12-1
qRaxs19925349-965%13322%84+4
MOJJ181243011-663%12025%25-3
p0wa7716724316-770%11231%25-3

Thunderbolts Gaming 2 – 0 Team Lixa

Thunderbolts Gaming:

ACSKDA+/-KASTADRHS%FKFD+/-
re1sxd274413013+1184%18020%110
AtaKaptan272402626+1486%18430%25-3
DubzWoW25542318+1173%1517%98+1
VPNCNP24340267+1477%15327%660
corr0136183223-1464%9019%15-4

Team Lixa:

ACSKDA+/-KASTADRHS%FKFD+/-
TheCady24037375059%14321%108+2
farewell215313711-664%14321%32+1
TheNightChe19428389-1061%12930%54+1
Bard0lf167233516-1266%11236%24-2
Bia15226345-861%9434%51+4

Galakticos 2 – 1 Fenerbahçe Esports

Galakticos:

ACSKDA+/-KASTADRHS%FKFD+/-
DeadInk294614114+2086%17419%2011+9
sturNNcya23459377+2280%15323%65+1
hatex227533418+1988%15426%64+2
m1tez218513614+1575%13142%53+2
SasuKe195413624+573%13528%13-2

Fenerbahçe Esports:

ACSKDA+/-KASTADRHS%FKFD+/-
Burzzy203435517-1269%13551%911-2
Theia17718278-963%13225%16-5
Elite16441528-1158%12748%47-3
Shalz155285016-2259%10225%14-3
Mykoz148395113-1252%10627%85+3
SoyeR13615304-1556%9439%35-2

Galatasaray Esports 1 – 2 Fire Flux Esports

Galatasaray Esports:

ACSKDA+/-KASTADRHS%FKFD+/-
Docent244383213+673%16526%23-1
Touven204313410-373%12814%21+1
Iroh196283612-866%12617%53+2
froz19229388-968%12930%46-2
gosaydam16424377-1257%11917%513-8

Fire Flux Esports:

ACSKDA+/-KASTADRHS%FKFD+/-
sociablEE33054294+2577%20723%115+6
yetujey23937288+964%15126%63+3
lauress234191715+277%16031%02-2
sterben23035337+268%14540%76+1
skylen195131010+383%13422%10+1
Rose142193312-1473%9915%12-1

Tamamlanan lig aşamasının ardından oluşan puan durumu ise şu şekilde:

W L T PCT RF/RA
1. Surreal Esports 6 1 0 0.857 197/152 +45
2. Fire Flux Esports 6 1 0 0.857 199/127 +72
3. Futbolist 5 2 0 0.714 177/151 +26
4. Thunderbolts Gaming 3 4 0 0.429 172/174 -2
5. Galatasaray Esports 3 4 0 0.429 168/199 -31
6. Fenerbahçe Esports 2 5 0 0.286 157/193 -36
7. Team Lixa 2 5 0 0.286 138/178 -40
8. Galakticos 1 6 0 0.143 178/212 -34

Sezonun ardından VRL Türkiye Birlik Ligi play-off eşleşmeleri belli oldu:

15 Mart:

Galatasaray Esports – Thunderbolts

Futbolist – Team Lixa

16 Mart:

Surreal Esports – ( Galatasaray Esports – Thunderbolts eşleşmesi kazananı )

17 Mart:

Fire Flux Esports – ( Futbolist – Team Lixa eşleşmesi kazananı )

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Lütfen genel ahlak kuralları çerçevesinde yorum yapmaya özen gösterelim.

Web sitemizde daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz. Peki Daha Fazla