Cloud9 katılmış olduğu Flashpoint Sezon 2 turnuvasında çıktığı iki maçta da yenilerek, kendisinden beklenmeyecek bir sonuç ile tamamladı!
![](https://www.esportimes.com/wp-content/uploads/2020/11/cloud9-takim-esportimes-1024x576.png)
Temsilcimiz Özgür “woxic” Eker‘in de yer aldığı yeni bir kadro yapılandırma sürecinden geçen Cloud9, katıldığı turnuvada hayal kırıklığı yarattı! B Site Inc. tarafından düzenlenen Flashpoint Sezon 2 turnuvasında boy gösteren köklü ekip, çıktığı iki Best of Three maçından da mağlubiyetle ayrıldı ve turnuvayı sonuncu olarak tamamladı.
Cloud9 turnuvadaki ilk karşılaşmasında Rus ekibi Virtus.pro ile karşılaştı. Bu karşılaşmadan 2-0‘lık mağlubiyetle ayrılan C9 yoluna alt kademe ile devam etti. İkinci maçında Danimarka ekibi OG ile karşılaşan Amerikan ekibi bu karşılaşmadan da 2-0‘lık mağlubiyetle ayrıldı ve turnuvaya veda etti.
Sitemizden CS:GO Hakkındaki En Güncel Haberleri Okumak İçin Tıklayınız