Esport Times
Turkish Esports News, Game News and Interviews

Günün Karşılaşmaları – 6 Haziran 2020

Bu yazıda size espor dünyasında günün önemli karşılaşmalarını derledik.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2020 Yaz Mevsimi 1. Hafta

6.06.2020 Cumartesi | 14:00 | 1907 Fenerbahçe Espor vs fastPay Wildcats
6.06.2020 Cumartesi | 15:00 | Dark Passage vs Team Aurora
6.06.2020 Cumartesi | 16:00 | GALAKTICOS vs Beşiktaş
6.06.2020 Cumartesi | 17:00 | Galatasaray Espor vs 5 Ronin
6.06.2020 Cumartesi | 18:00 | Royal Youth vs Papara SuperMassive

Karşılaşmaları buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

GLL Nations Royale Üst Ağaç Final

6.06.2020 Cumartesi | 20:30 | Türkiye vs Ukrayna Bo5

Karşılaşmayı GLL PUBG Twitch hesabından izleyebilirsiniz.

Twitch Rivals: VALORANT Launch Showdown – EU #2 Playoff

6.06.2020 Cumartesi | 17:00 | Team wtcN vs Team LotharHS | BO1

Karşılaşmayı Christopher Leo Willekens ve Özgür Alagül’ün sunumuyla “tonbaliklimakarna” Twitch kanalından takip edebilirsiniz.

EU CS:GO Advanced

6.06.2020 Cumartesi | 20:00 | 9INE vs ECLOT | de_inferno

Zula Süper Lig Finalleri

6.06.2020 Cumartesi | 12:00 | Gamers of Future vs Beşiktaş Akademi
6.06.2020 Cumartesi | 13:30 | Mod-Z Esports vs 1907 Fenerbahçe
6.06.2020 Cumartesi | 15:00 | Beşiktaş Espor vs fastPay Wild Cats

Karşılaşmaları Zula Espor Youtube kanalından takip edebilirsiniz.

BLAST Premier Bahar 2020 Avrupa Çeyrek Finalleri

6.06.2020 Cumartesi | 13:30 | ENCE vs mousesports | Bo3
6.06.2020 Cumartesi | 17:00 | fnatic vs Vitality | Bo3

BLAST Premier Bahar 2020 Amerika Yarı Finalleri

6.06.2020 Cumartesi | 20:30 | FURIA vs GEN.G | Bo3
6.06.2020 Cumartesi | 23:59 | Evil Geniuses vs MIBR | Bo3

Gün sonunda karşılaşma sonuçlarını sitemizden görüntüleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Lütfen genel ahlak kuralları çerçevesinde yorum yapmaya özen gösterelim.

Web sitemizde daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz. Peki Daha Fazla