LVL Clash 2 Valorant turnuvasındaki ilk maçını 13-2 kazanan BBL Esports, ikinci maç olarak FunPlus Phoenix ile eşleşmişti.
BBL Esports ile FunPlus Phoenix maçı, Bo1 formatında oynandı. LVL Clash 2 Valorant turnuvası gruplarında ikinci maçtı. Bind haritasında oynandı.
![](https://www.esportimes.com/wp-content/uploads/2020/08/lvl-esportimes-5-1-1024x576.jpg)
Temsilcimiz maça Savunma tarafında başladı. İyi bir ortaya koyamayan BBL Esports 10-2 ile ilk yarıyı geride kapattı. İkinci yarı Saldırı tarafında ilk roundu kazanan temsilcimiz, başka round alamadı ve maçı 13-3 kaybetti.
Bu sonuçlar ile birlikte FunPlus Phoenix, D Grubu’ndan çıkan ilk takım oldu. BBL Esports ise son maçında Angry Titans ile karşılaşacak. İlk maçta da aynı rakiple karşılaşan temsilcimiz, 13-2 kazanmıştı. Eğer BBL Esports galibiyet alırsa, D Grubu’ndan çıkan ikinci takım olacak. Karşılaşma saat 19.15‘de başlayacak. LEGOO’nun Twitch kanalından izleyebilirsiniz. BBL Esports’a başarılar dileriz!