İyi geçirdiğimiz ilk haftanın ardından 2. hafta ilk gününde Finlandiya ekibini 3-0’la geçen oyuncularımız 2. gününde de Rusya’yı 3-0’lık bir skorla geçerek adını üst ağaç finallerine yazdırdı ve Ukrayna – Hollanda maçının galibini beklemeye başladı.
![](https://www.esportimes.com/wp-content/uploads/2020/05/gll-1-1024x576.jpg)
İyi geçirdiğimiz ilk haftanın ardından 2. hafta ilk gününde Finlandiya ekibini 3-0’la geçen oyuncularımız 2. gününde de Rusya’yı 3-0’lık bir skorla geçerek adını üst ağaç finallerine yazdırdı ve Ukrayna – Hollanda maçının galibini beklemeye başladı.