Esport Times
Turkish Esports News, Game News and Interviews

2020 Dünya Şampiyonası Fikstürü Belli Oldu: Worlds 2020 Fikstürü

League of Legends’ın en prestijli turnuvası olan ve bu yıl diğer yıllara kıyasla daha sıkı bir rekabetle geçeceği düşünülen Worlds için bekleyiş sürüyor. Worlds 2020 25 Eylül TSİ 11.00‘de başlıyor.

Ayrıca 2020 Dünya Şampiyonası’nı nasıl izleyebileceğinize dair sizlere bir yazı hazırladık. Buraya tıklayarak Worlds 2020’yi nasıl izleyebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Worlds 2020 Play-In aşaması ile başlıyor. Play-In aşamasından itibaren Dünya Şampiyonası’nın işleyişi şu şekilde:

  • Play-In Aşaması: 25-30 Eylül
  • Ana Gruplar: 3-11 Ekim
  • Çeyrek Finaller: 15-18 Ekim
  • Yarı Finaller: 24-25 Ekim
  • Final: 31 Ekim

Worlds 2020’nin fikstürü ise şu şekilde:

Play-In Aşaması

25 Eylül:

  • 11.00|MAD Lions (LEC #4) vs INTZ (CBLOL #1)
  • 12.00|PSG Talon (PCS #2) vs Rainbow7 (LAT #1)
  • 13.00|Legacy Esports (OPL #1) vs INTZ (CBLOL #1)
  • 14.00|LGD Gaming (LPL #4) vs PSG Talon (PCS #2)
  • 15.00|Team Liquid (LCS #3) vs MAD Lions (LEC #4)

26 Eylül:

  • 11.00|Rainbow7 (LAT #1) vs V3 Esports (LJL #1)
  • 12.00|INTZ (CBLOL #1) vs SuperMassive (TCL #1)
  • 13.00|V3 Esports (LJL #1) vs Unicorns Of Love (LCL #1)
  • 14.00|LGD Gaming (LPL #4) vs Rainbow7 (LAT #1)
  • 15.00|Unicorns Of Love (LCL #1) vs PSG Talon (PCS #2)
  • 16.00|SuperMassive (TCL #1) vs MAD Lions (LEC #4)
  • 17.00|Team Liquid (NA #3) vs Legacy Esports (OPL #1)

27 Eylül:

  • 11.00|V3 Esports (LJL #1) vs LGD Gaming (LPL #4)
  • 12.00|Rainbow7 (LAT #1) vs Unicorns Of Love (LCL #1)
  • 13.00|PSG Talon (PCS #2) vs V3 Esports (LJL #1)
  • 14.00|Unicorns Of Love (LCL #1) vs LGD Gaming (LPL #4)

28 Eylül:

  • 11.00|SuperMassive (TCL #1) vs Team Liquid (LCS #3)
  • 12.00|MAD Lions (LEC #4) vs Legacy Esports (OPL #1)
  • 13.00|INTZ (CBLOL #1) vs Team Liquid (LCS #3)
  • 14.00|Legacy Esports (OPL #1) vs SuperMassive (TCL #1)

29 Eylül:

  • 9.00|Rainbow7 (LAT #1) vs LGD Gaming (LPL #4)
  • 13.00|MAD Lions (LEC #4) vs Papara SuperMassive (TCL #1)

30 Eylül:

  • 9.00|Legacy Esports (OPL #1) vs LGD Gaming (LPL #4)
  • 13.00|Unicorns of Love (LCL #1) vs Papara SuperMassive (TCL #1)

Ana Gruplar

3 Ekim:

  • 11.00|Flyquest (LCS #2) vs Top Esports (LPL #1)
  • 12.00|DRX (LCK #2) vs Unicorns of Love (LCL #1)
  • 13.00|Rogue (LCS #3) vs PSG Talon (PCS #2)
  • 14.00|DAMWON Gaming (LCK #1) vs JD Gaming (LPL #2)
  • 15.00|Gen.G (LCK #3) vs LGD Gaming (LPL #4)
  • 16.00|TSM (LCS #1) vs Fnatic (LEC #2)

4 Ekim:

  • 11.00|Machi Esports (PCS #1) vs Team Liquid (LCS #3)
  • 12.00|G2 Esports (LEC #1) vs Suning (LPL #3)
  • 13.00|Rogue (LEC #3) vs DAMWON Gaming (LCK #1)
  • 14.00|JD Gaming (LPL #2) vs PSG Talon (PCS #2)
  • 15.00|Gen.G (LCK #3) vs TSM (LCS #1)
  • 16.00|Fnatic (LEC #2) vs LGD Gaming (LPL #4)

5 Ekim:

  • 11.00|Machi Esports (PCS #1) vs G2 Esports (LEC #1)
  • 12.00|Suning (LPL #3) vs Team Liquid (LCS #3)
  • 13.00|DAMWON Gaming (LCK #1) vs PSG Talon (PCS #2)
  • 14.00|JD Gaming (LPL #2) vs Rogue (LEC #3)
  • 15.00|Flyquest (LCS #2) vs Unicorns of Love (LCL #1)
  • 16.00|Top Esports (LPL #1) vs DRX (LCK #2)

6 Ekim:

  • 11.00|G2 Esports (LEC #1) vs Team Liquid (LCS #3)
  • 12.00|Suning (LPL #3) vs Machi Esports (PCS #1)
  • 13.00|DRX (LCK #2) vs Flyquest (LCS #2)
  • 14.00|Top Esports (LPL #1) vs Unicorns of Love (LCL #1)
  • 15.00|Fnatic (LEC #2) vs Gen.G (LCK #3)
  • 16.00|TSM (LCS #1) vs LGD Gaming (LPL #4)

8 Ekim:

  • 11.00|G2 Esports (LEC #1) vs Team Liquid (LCS #3)
  • 12.00|Machi Esports (PCS #1) vs Suning (LPL #3)
  • 13.00|G2 Esports (LEC #1) Machi Esports (PCS #1)
  • 14.00|Suning (LPL #3) vs Team Liquid (LCS #3)
  • 15.00|Machi Esports (PCS #1) vs Team Liquid (LCS #3)
  • 16.00|Suning (LPL #3) vs G2 Esports (LEC #1)

9 Ekim:

  • 11.00|DAMWON Gaming (LCK #1) vs PSG Talon (PCS #2)
  • 12.00|Rogue (LEC #3) vs JD Gaming (LPL #2)
  • 13.00|DAMWON Gaming (LCK #1) vs Rogue (LEC #3)
  • 14.00|JD Gaming (LPL #2) vs PSG Talon (PCS #2)
  • 15.00|Rogue (LEC #3) vs PSG Talon (PCS #2)
  • 16.00|JD Gaming (LPL #2) vs DAMWON Gaming (LCK #1)

10 Ekim:

  • 11.00|Fnatic (LEC #2) vs TSM (LCS #1)
  • 12.00|Gen.G (LCK #3) vs LGD Gaming (LPL #4)
  • 13.00|TSM (LCS #1) vs Gen.G (LCK #3)
  • 14.00|Fnatic (LEC #2) vs LGD Gaming (LPL #4)
  • 15.00|TSM (LCS #1) vs LGD Gaming (LPL #4)
  • 16.00|Gen.G (LCK #3) vs Fnatic (LEC #2)

11 Ekim:

  • 11.00|Flyquest (LCS #2) vs DRX (LCK #2)
  • 12.00|Top Esports (LPL #1) vs Unicorns of Love (LCL #1)
  • 13.00|DRX (LCK #2) vs Unicorns of Love (LCL #1)
  • 14.00|Top Esports (LPL #1) vs Flyquest (LCS #2)
  • 15.00|Flyquest (LCS #2) vs Unicorns of Love (LCL #1)
  • 16.00|DRX (LCK #2) vs Top Esports (LPL #1)

Çeyrek Finaller

15 Ekim:

  • 13.00|DAMWON Gaming (LCK #1) vs. DRX (LCK #2)

16 Ekim:

  • 13.00|Suning (LPL #3) vs. JD Gaming (LPL #2)

17 Ekim:

  • 13.00|Top Esports (LPL #1) vs.Fnatic (LEC #2)

18 Ekim:

  • 13.00|Gen.G (LCK #3) vs. G2 Esports (LEC #1)

Yarı Finaller

24 Ekim:

  • 13.00|Suning (LPL #3) vs. Top Esports (LPL #1)

25 Ekim:

  • 13.00|DAMWON Gaming (LCK #1) vs G2 Esports (LEC #1)

Final

31 Ekim:

  • 13.00|DAMWON Gaming (LCK #1) vs Suning (LPL #3)

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Lütfen genel ahlak kuralları çerçevesinde yorum yapmaya özen gösterelim.

Web sitemizde daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz. Peki Daha Fazla